Informácie o štúdiu v Škole Aromaterapie

IRISANA Therapy otvára pre Vás v novembri 2018 už štvrtý turnus turnus prvého ročníka Školy Aromaterapie

ŠTYRI ŽIVLY

Zaujíma vás voňavá sila ukrytá v bylinách a prepojenie vôní a štyroch živlov?

Chcete sa vydať na cestu spoznávania ich účinkov, dozvedieť sa, ako čisté prírodné esencie využívať pri liečbe tela a duše?

Škola Aromaterapie ŠTYRY ŽIVLY vám prostredníctvom jedinečného systému založeného na prepojení aromaterapie a štyroch živlov umožní spoznať mocné a tajomné sily prírody, a naučí vás  využívať ich pri liečbe. Vďaka tomu budete schopní nahliadnuť hlboko do svojho vnútra a zistiť, kto vlastne ste.

PRÍĎTE MEDZI NÁS A ZAŽITE TO NA VLASTNEJ KOŽI!

Škola Aromaterapie ŠTYRY ŽIVLY pozostáva celkovo z troch ročníkov. Každý ročník trvá 6 mesiacov a je ukončený záverečným víkendovým kurzom so skúškou. Súčasťou kurzu je aj záverečná ceremónia a odovzdanie certifikátu.

Jednotlivé semináre budú prebiehať v soboty v Bratislave.

PRVÝ ROČNÍK

Štyri živly a Aromaterapia

SEMINÁR 1: Otváracie stretnutie k štyrom živlom a aromaterapii

Program prvého stretnutia sa bude venovať všeobecne Štyrom Živlom (Oheň, Voda, Vzduch a Zem), ako vznikajú, ako sa prejavujú v rovine hmotnej, viditeľnej, ako fungujú vo fyzickom tele, ale aj aké majú prejavy v rovine nehmotnej, teda psychickej a ako súvisia s ľudským temperamentom.

Zároveň poukáže na vzájomnú previazanosť ľudského tela a štyroch ríš (minerálnej, rastlinnej, živočíšnej a ľudskej). Dôležitou súčasťou prvého stretnutia bude aj úvod do aromaterapie, kde si predstavíme niektoré metódy aromaterapie, základné informácie o éterických olejoch a ich účinkoch. K dispozícii pre účastníkov budú aj študijné materiály.

BONUS: diagnostika podľa štyroch živlov a malý voňavý darček.

SEMINÁR 2 až 5: Štyri Živly (OHEŇ, VZDUCH, VODA, ZEM)

Účastník týchto štyroch seminárov bude mať možnosť hlbšie spoznať jednotlivé živly, ich hlavné aspekty a fungovanie v ľudskom organizme na úrovni hmotnej, psychickej aj mentálnej. Oboznámime sa hlbšie so súvisiacimi éterickými a rastlinnými olejmi, ich chemickým zložením, botanickým názvom, výskytom, spôsobom výroby, účinkami a praktickým využitím s uvedením osvedčených receptov v praxi. Každý účastník obdrží študijné materiály. Všetky preberané oleje ovoniame a vyskúšame na vlastnej koži.

BONUS: Živlové cvičenie na zbystrenie zmyslov

SEMINÁR 6: Záverečný víkendový kurz

Je určený pre tých, ktorí absolvovali všetky ostatné semináre. Jedná sa o dvojdenný pobyt s ubytovaním, s príchodom v piatok večer a odchodom po nedeľnom obede.

Súčasťou záverečného kurzu bude zhrnutie a vzájomné prepojenie všetkých živlov, rastlinných, éterických olejov a liečivých bylín, ktoré účastníci spoznali počas seminárov štyroch živlov.

Zároveň budeme mať čas aj na využitie poznatkov v praxi, miešanie čajových zmesí a aromaterapeutických prípravkov. Súčasťou semináru je záverečná skúška spojená s namiešaním vlastného oleja a odmena v podobe večernej ceremónie pri ohni s bubnovaním pre hlbšie spojenie s prírodnými živlami. Semester ukončíme slávnostným odovzdaním certifikátov.

Miesto konania: Malé Karpaty

BONUS: Každý absolvent bude mať okrem certifikátu 10% zľavu na všetky éterické a rastlinné oleje, fľašky a výrobky a samozrejme možnosť pokračovať v druhom ročníku Školy Aromaterapie.

Cena kurzu: 350,- EUR

Pri platbe jednotlivých seminárov je cena jedného seminára 79,- EUR a cena kurzu 395,- EUR.

Cena zahŕňa semináre 1. až 5. Cena pre záverečný 6. seminár bude upresnená počas semestra v závislosti na presnom termíne a počte absolventov.

V prípade záujmu sa registrujte tu

Máte záujem o štúdium Školy Aromaterapie Štyri Živly?

Vyplňte a odošlite prosím tento formulár a budem Vás kontaktovať ohľadom možnosti štúdia na Škole Aromaterapie: