ZÁŽITKOVÁ AROMATERAPIA

Aromaterapiu treba precítiť a zažiť na vlastnej koži. Napríklad na prednáškach, worskhopoch či kurzoch. Vediem miešanie relaxačných, harmonizačných a partnerských olejov podľa vlastného cítenia, ktoré každý z nás máme. Pomáham miešať individuálne parfumy a vône či už do aromalampy v domácom prostredí, alebo ako celkové priestorové riešenia, napríklad na pracovisku. Skutočný zážitok vám viem sprostredkovať aj výletmi priamo na miesta, kde prichádza k premene kľúčových liečivých rastlín na éterické oleje. Lektorujem na podujatiach, ktoré organizujem sama, pozri Aktuality, alebo lektorujem na pozvanie napríklad pre firmy a menšie skupiny. Počas „voňavej kvitnúcej“ sezóny usporadúvam zážitkové a zároveň odborné výlety.

Rezervujte si Váš voňavý zážitok:

volajte Moniku Végh, 0903/254422

"Takéto intuitívne miešanie je malé pootvorenie dvierok do sveta alchýmie. Nikdy by som neverila, že vône so mnou môžu toľko veľa urobiť. Wow!"
Lýdia (r 33) z Trnavy
"Vďaka masážnym olejom od Moniky sa do našich večerov s manželkou dostala zmyselnosť. Odrazu je dôvod k masáži a dôvod k dotyku."
Peter (38r) z Bratislavy
"Pani Vegh pre našu spoločnosť pripravila sériu aromaterapeutických olejov, ktoré sme rozmiestnili v našich priestoroch. Na túto našu iniciatívu sme od zamestnancov získali veľmi pozitívny feedback."
Richard Palko, GNT sro, riaditeľ marketingu

Rezervujte si Váš voňavý zážitok:

volajte Moniku Végh, 0903/254422