ŠKOLA AROMATERAPIE

Od roku 2015 sme otvorili Školu Aromaterapie v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. Školu navštevujú ľudia, ktorých baví práca s liečivými bylinami a éterickými olejmi ale aj farmaceuti, maséri, kozmetičky a zdravotníci.

V Škole Aromaterapie ŠTYRI ŽIVLY máte možnosť absolvovať tri ročníky. Každý ročník trvá 6 mesiacov a je ukončený záverečným víkendovým kurzom so skúškou. Súčasťou kurzu je aj večerná ceremónia pri ohni a odovzdanie certifikátu. Jednotlivé semináre prebiehajú v soboty v Bratislave, Piešťanoch a Žiline.

Mám Záujem

Škola pozostáva z troch ročníkov. Každý ročník trvá 6 mesiacov a je ukončený záverečným víkendovým kurzom so skúškou.

MÁM ZÁUJEM

Prvý Ročník

Spoznanie jednotlivých živlov a ich fungovania v ľudskom organizme. Súvisiace éterické a rastlinné oleje, ich vlastnosti a využitie.

VIAC INFORMÁCIÍ

Druhý Ročník

Energetický systém človeka, prepojenie živlov s aromaterapiou, živlové cvičenia. Pôsobenie vône na psychiku a intuitívne miešanie.

VIAC INFORMÁCIÍ

Tretí Ročník

Prejavy nerovnováhy v energetickom systéme, prepojenie pôsobenia všetkých štyroch živlov, praktická aromaterapia a výroba parfému.

VIAC INFORMÁCIÍ
"Názov štyri živly nie je náhodný. Prepojenie energie živlov s liečivou silou bylín a aromaterapie je jedinečný liečebný systém, ktorý cez zvládnutie živlov v spojení s aromaterapiou umožňuje obnoviť harmóniu tela a duše."
Monika Végh
"Aromaterapia a štyri živly mi pomohli spoznať sa, pochopiť niektoré svoje vzorce správania a začať cielavedomejšie na sebe pracovať.
Začínam sa učiť ako a ktoré olejčeky používať, ako mi pomôžu či ukľudnia moju myseľ. Klasické krémy a telové mlieka som úplne vyradila a používam len vlastné namiešané oleje.
Stále som len na začiatku cesty, začínam chápať súvislosti a teším sa na daľší ročník!
Kurz doporučujem všetkým, ktorí chcú pochopiť seba, zlepšiť kvalitu života a vrátiť sa k prírode 😄
Monika, veľká vďaka ! "
Zuzana, Bratislava
"Monikina škola aromaterapie nie je len škola o spoznávaní krásnych vôní, ktoré liečia telo i dušu, ale i o spoznávaní seba samého. Som vďačná, že som sa dala práve na túto cestu poznania a práce na sebe.
Ďakujem."
Adesh, Bratislava
"Prvý ročník školy aromaterapie sa mi veľmi páčil, získala som nové informácie ohľadom pôsobenia vôní a 4 živlov na naše telo psychiku, emócie, zdravie....
Tématika jednotlivých prednášok bola efektívne a zaujímavo spracovaná a mala svoju následnosť. Zaujalo ma hlavne prepojenie vôní so živlami, nadobudla som nové vedomosti ako s nimi pracovať prostredníctvom vôní.
Školu aromaterapie by som vrelo odporúčala každému, kto sa chce zorientovať vo svete vôni a ich blahodárneho účinku na náš organizmus a zakúsiť silu 4 živlov."
Gabika, Piešťany