Informácie o štúdiu v Škole Aromaterapie

IRISANA Therapy otvára pre Vás v novembri 2020 nový turnus turnus prvého ročníka Školy Aromaterapie

ŠTYRI ŽIVLY

Zaujíma vás voňavá sila ukrytá v bylinách a prepojenie vôní a štyroch živlov?

Chcete sa vydať na cestu spoznávania ich účinkov, dozvedieť sa, ako čisté prírodné esencie využívať pri liečbe tela a duše?

Škola Aromaterapie ŠTYRY ŽIVLY vám prostredníctvom jedinečného systému založeného na prepojení aromaterapie a štyroch živlov umožní spoznať mocné a tajomné sily prírody, a naučí vás  využívať ich pri liečbe.

Prichádzame s inovatívnym konceptom, ktorý Vám umožní vzdelávanie z pohodlia Vášho domova.

Radi by sme priblížili tajomstvá aromaterapie širšiemu okruhu ľudí, preto sme vybrali ľahko dostupný spôsob pre každého.

PRÍĎTE MEDZI NÁS A ZAŽITE TO NA VLASTNEJ KOŽI!

Škola Aromaterapie ŠTYRI ŽIVLY bude prebiehať komfortne ONLINE. Skladá sa z 5 seminárov a záverečného víkendového stretnutia, ktoré je ukončené skúškou a odovzdaním certifikátu. Škola pozostáva celkovo z troch ročníkov. Každý ročník trvá približne 6 mesiacov.

PRVÝ ROČNÍK

Štyri živly a Aromaterapia

SEMINÁR 1: Otváracie stretnutie k štyrom živlom a aromaterapii

Program prvého stretnutia sa bude venovať všeobecne Štyrom Živlom (Oheň, Voda, Vzduch a Zem), ako vznikajú, ako sa prejavujú v rovine hmotnej, viditeľnej, ako fungujú vo fyzickom tele, ale aj aké majú prejavy v rovine nehmotnej, teda psychickej a ako súvisia s ľudským temperamentom.

Zároveň poukáže na vzájomnú previazanosť ľudského tela a štyroch ríš (minerálnej, rastlinnej, živočíšnej a ľudskej). Dôležitou súčasťou prvého stretnutia bude aj úvod do aromaterapie, kde si predstavíme niektoré metódy aromaterapie, základné informácie o éterických olejoch a ich účinkoch.

Každý účastník obdrží vzorky všetkých preberaných éterických a rastlinných olejov, aby si ich doma mohol ovoňať a vyskúšať.

BONUS: Študijné materiály a malý voňavý darček.

SEMINÁR 2 až 5: Štyri Živly (OHEŇ, VZDUCH, VODA, ZEM)

Účastník týchto štyroch seminárov bude mať možnosť hlbšie spoznať jednotlivé živly, ich hlavné aspekty a fungovanie v ľudskom organizme na úrovni hmotnej, psychickej aj mentálnej. Oboznámime sa hlbšie so súvisiacimi éterickými a rastlinnými olejmi, ich chemickým zložením, botanickým názvom, výskytom, spôsobom výroby, účinkami a praktickým využitím s uvedením osvedčených receptov v praxi.

BONUS: Študijné materially a vzorky preberaných rastlinných a éterických olejov

SEMINÁR 6: Záverečný víkendový kurz

Dvojdňový pobyt je určený pre tých, ktorí absolvovali všetky semináre.  Súčasťou stretnutia budú prednášky, harmonizácia pomocou živlov a meditácie s vôňami, namiešanie vlastného oleja.

Záverečná skúška, zhrnutie poznatkov a vzájomné prepojenie všetkých živlov, rastlinných, éterických olejov a liečivých bylín, ktoré účastníci spoznali počas seminárov.  Ročník ukončíme slávnostným odovzdaním certifikátov.

Miesto konania: bude upresnené

BONUS: Každý účastník získa zvýhodnenie na nákup rastlinných a éterických olejov ako aj ďalších produktov značky Primavera  pri registrácii na stránke www.aromaelements.sk

 

Cena kurzu: 320,- EUR

Pri platbe jednotlivých seminárov je cena jedného seminára 69,- EUR a cena kurzu 345,- EUR.

Cena zahŕňa semináre 1. až 5. Cena pre záverečný 6. seminár bude upresnená počas semestra v závislosti na presnom termíne a počte absolventov.

V prípade záujmu sa registrujte tu

Máte záujem o štúdium Školy Aromaterapie Štyri Živly?

Vyplňte a odošlite prosím tento formulár a budem Vás kontaktovať ohľadom možnosti štúdia na Škole Aromaterapie: