Otvárame ďalší turnus 1. ročníku Školy Aromaterapie 4 Živly v Žiline 5 rokov ago

Informácie o štúdiu v Škole Aromaterapie
ŠTYRY ŽIVLY

Zážitková aromaterapia -práca na levanduľovom poli počas voňavej cesty do Provensálska

Aromaterapeutická prax IRISANA otvára 20. októbra 2019 ďalší turnus prvého ročníka v Žiline

Školy Aromaterapie ŠTYRY ŽIVLY.

Zaujíma vás voňavá sila ukrytá v bylinách a prepojenie vôní a štyroch živlov?
Chcete sa vydať na cestu spoznávania ich účinkov, dozvedieť sa, ako čisté prírodné esencie využívať pri liečbe tela a duše?

Škola Aromaterapie ŠTYRY ŽIVLY vám prostredníctvom jedinečného systému založeného na prepojení aromaterapie a štyroch živlov umožní spoznať mocné a tajomné sily prírody, a naučí vás využívať ich pri liečbe. Vďaka tomu budete schopní nahliadnuť hlboko do svojho vnútra a zistiť, kto vlastne ste.

PRÍĎTE MEDZI NÁS A ZAŽITE TO NA VLASTNEJ KOŽI!

Škola Aromaterapie ŠTYRY ŽIVLY pozostáva celkovo z troch ročníkov. Každý ročník trvá 6 mesiacov a je ukončený záverečným víkendovým kurzom so skúškou. Súčasťou kurzu je aj záverečná ceremónia a odovzdanie certifikátu.
Jednotlivé semináre budú prebiehať cez víkend v Žiline.

PRVÝ ROČNÍK
Aromaterapia a štyri živly

SEMINÁR 1: Otváracie stretnutie k štyrom živlom a aromaterapii
Program prvého stretnutia sa bude venovať všeobecne Štyrom Živlom (Oheň, Voda, Vzduch a Zem), ako vznikajú, ako sa prejavujú v rovine hmotnej, viditeľnej, ako fungujú vo fyzickom tele, ale aj aké majú prejavy v rovine nehmotnej, teda psychickej a ako súvisia s ľudským temperamentom.
Zároveň poukáže na vzájomnú previazanosť ľudského tela a štyroch ríš (minerálnej, rastlinnej, živočíšnej a ľudskej). Dôležitou súčasťou prvého stretnutia bude aj úvod do aromaterapie, kde si predstavíme niektoré metódy aromaterapie, základné informácie o éterických olejoch a ich účinkoch. K dispozícii pre účastníkov budú aj študijné materiály.

BONUS:  malý voňavý darček.

SEMINÁR 2 až 5: Štyri Živly (OHEŇ, VZDUCH, VODA, ZEM)
Účastník týchto štyroch seminárov bude mať možnosť hlbšie spoznať jednotlivé živly, ich hlavné aspekty a fungovanie v ľudskom organizme na úrovni hmotnej, psychickej aj mentálnej. Oboznámime sa hlbšie so súvisiacimi éterickými a rastlinnými olejmi, ich chemickým zložením, botanickým názvom, výskytom, spôsobom výroby, účinkami a praktickým využitím s uvedením osvedčených receptov v praxi. Každý účastník obdrží študijné materiály. Všetky preberané oleje ovoniame a vyskúšame na vlastnej koži.

BONUS: Živlové cvičenie na zbystrenie zmyslov

SEMINÁR 6: Záverečný víkendový kurz
Je určený pre tých, ktorí absolvovali všetky ostatné semináre. Jedná sa o dvojdenný pobyt s ubytovaním, s príchodom v piatok večer a odchodom po nedeľnom obede.
Súčasťou záverečného kurzu bude zhrnutie a vzájomné prepojenie všetkých živlov, rastlinných, éterických olejov a liečivých bylín, ktoré účastníci spoznali počas seminárov štyroch živlov.
Zároveň budeme mať čas aj na využitie poznatkov v praxi, miešanie čajových zmesí a aromaterapeutických prípravkov. Súčasťou semináru je záverečná skúška spojená s namiešaním vlastného oleja a odmena v podobe večernej ceremónie pri ohni s bubnovaním na hlbšie spojenie s prírodnými živlami. Semester ukončíme slávnostným odovzdaním certifikátov.
Miesto konania: Súľov

BONUS: Diagnostika podľa štyroch živlov

BONUS: Každý absolvent bude mať okrem certifikátu aj zľavu na všetky éterické a rastlinné oleje, fľašky a výrobky a samozrejme možnosť pokračovať v druhom ročníku Školy Aromaterapie.

Cena kurzu: 295,- EUR
Pri platbe jednotlivých seminárov je cena jedného seminára 69,- EUR a cena kurzu 345,- EUR.
Cena zahŕňa semináre 1. až 5. Cena pre záverečný 6. seminár bude upresnená počas semestra v závislosti na presnom termíne a počte absolventov.

V prípade záujmu mi pošlite email na:  st********@ir*****.eu.

O garantke Školy Aromaterapie:
Monika Végh, certifikovaná klinická aromaterapeutka

“Sila prírody a živlov ma fascinovali od detstva. Objavenie liečivej sily bylín bolo pre mňa bránou k intenzívnemu odbornému štúdiu v zahraničí. Vzájomným prepojením energie živlov s liečivou silou aromaterapie som vytvorila jedinečný liečebný systém na obnovenie harmónie tela a duše.”

Monika Végh
certifikovaná klinická aromaterapeutka

No Replies on Otvárame ďalší turnus 1. ročníku Školy Aromaterapie 4 Živly v Žiline

Commenting is Disabled on Otvárame ďalší turnus 1. ročníku Školy Aromaterapie 4 Živly v Žiline