Otvárame nový turnus 1. ročníka Školy Aromaterapie 4 Živly ONLINE 4 roky ago

Informácie o štúdiu v Škole Aromaterapie
ŠTYRI ŽIVLY

Zážitková aromaterapia -práca na levanduľovom poli počas voňavej cesty do Provensálska

Aromaterapeutická prax IRISANA otvára 7. novembra  2020 ďalší turnus prvého ročníka

Školy Aromaterapie ŠTYRI ŽIVLY.

Zaujíma vás voňavá sila ukrytá v bylinách a prepojenie vôní a štyroch živlov?
Chcete sa vydať na cestu spoznávania ich účinkov, dozvedieť sa, ako čisté prírodné esencie využívať pri liečbe tela a duše?

 Prichádzame s inovatívnym konceptom, ktorý Vám umožní vzdelávanie z pohodlia Vášho domova.

Radi by sme priblížili tajomstvá aromaterapie širšiemu okruhu ľudí, preto sme vybrali ľahko dostupný spôsob pre každého.

Škola Aromaterapie ŠTYRI ŽIVLY bude prebiehať komfortne ONLINE. Skladá sa z 5 seminárov a záverečného víkendového stretnutia, ktoré je ukončené skúškou a odovzdaním certifikátu. Škola pozostáva celkovo z troch ročníkov. Každý ročník trvá približne 6 mesiacov.

BONUS: Každý účastník obdrží vzorky všetkých preberaných éterických a rastlinných olejov, aby si ich doma mohol ovoňať a vyskúšať.

 

PRVÝ ROČNÍK

Aromaterapia a Štyri živly

SEMINÁR 1: Otváracie stretnutie k aromaterapii a štyrom živlom

Program prvého stretnutia bude venovaný úvodu do aromaterapie, predstavíme si metódy aromaterapie, spôsob jej využitia v praxi, základné informácie o éterických olejoch a ich účinkoch. Bližšie sa zoznámime s éterickými olejmi, ich kvalitou, základnými vlastnosťami, vybranými metódami ich získavania a možnosťami využitia pri liečení na fyzickej aj psychickej úrovni.Dozviete sa viac o prepojení živlov s ľudským telom, zmyslami a temperamentom.  Venovať sa budeme Štyrom Živlom (Oheň, Voda, Vzduch a Zem), ako vznikajú, ako sa prejavujú,  ako fungujú vo fyzickom tele a na psychickej úrovni.

BONUS: študijné materiály, malý voňavý darček.

SEMINÁR 2 až 5: Štyri Živly a aromaterapia (OHEŇ, VZDUCH, VODA, ZEM)

Účastník týchto štyroch seminárov bude mať možnosť hlbšie spoznať jednotlivé živly, ich hlavné aspekty a fungovanie v ľudskom organizme na úrovni hmotnej, psychickej aj mentálnej. Oboznámime sa hlbšie so súvisiacimi éterickými a rastlinnými olejmi, ich chemickým zložením, botanickým názvom, výskytom, spôsobom výroby, účinkami a praktickým využitím.

BONUS: študijné materiály.

SEMINÁR 6: Záverečné víkendové stretnutie

Dvojdňový pobyt je určený pre tých, ktorí absolvovali všetky semináre.  Súčasťou stretnutia budú prednášky, harmonizácia pomocou živlov a meditácie s vôňami, namiešanie vlastného oleja. Záverečná skúška, zhrnutie poznatkov a vzájomné prepojenie všetkých živlov, rastlinných, éterických olejov a liečivých bylín, ktoré účastníci spoznali počas seminárov.  Ročník ukončíme slávnostným odovzdaním certifikátov.

Miesto konania: bude upresnené

BONUS:  Každý účastník školy aromaterapie získa zvýhodnenie na nákup esenciálnych a rastlinných olejov značky PRIMAVERA pri registrácii na stránke www.aromaelements.sk

 

Cena školy aromaterapie: 320,- €
Pri platbe jednotlivých seminárov je cena jedného seminára 69,- € a cena školy 345,- €.

 Cena zahŕňa semináre 1. až 5. Záverečný víkendový seminár 6. bude upresnený v závislosti od termínu a počtu absolventov.

VZDELÁVAJTE SA KOMFORTNE – Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA

 

MÁM ZÁUJEM

 

 O garantke Školy Aromaterapie:

Sila prírody a živlov ma fascinovali od detstva. Objavenie liečivej sily bylín bolo pre mňa bránou k intenzívnemu odbornému štúdiu v zahraničí. Vzájomným prepojením energie živlov s liečivou silou aromaterapie som vytvorila jedinečný liečebný systém na obnovenie harmónie tela a duše. Teším sa na stretnutie.

 

Monika Végh
certifikovaný klinický aromaterapeut

No Replies on Otvárame nový turnus 1. ročníka Školy Aromaterapie 4 Živly ONLINE

Commenting is Disabled on Otvárame nový turnus 1. ročníka Školy Aromaterapie 4 Živly ONLINE