ŠKOLA AROMATERAPIE : Naučte sa, ako si namiešať zdravie (www.bodhispa.sk, september 2017) 7 rokov ago

Vo svojom septembrovom blogu sa Bodhi – herbal spa cosmetics, venovala našej Škole Aromaterapie 4 Živly. Celý článok si môžete prečítať tu: http://www.bodhispa.sk/blogs/skola-aromaterapie. Tu je prepis článku:


ŠKOLA AROMATERAPIE : Naučte sa, ako si namiešať zdravieAromaterapia. Prastará veda, ktorej terapeutické účinky poznali už starí Sumeri a mnohé iné staroveké kultúry. Medicína pracujúca s éterickými olejmi z liečivých bylín a stromov, ktoré v tele prirodzene posilňujú liečebné procesy, zvyšujú obranyschopnosť, vyrovnávajú hladinu hormónov a v neposlednom rade zlepšujú náladu či koncentráciu. Spoznajte vlastnosti liečivých rastlín a osvojte si recepty, vďaka ktorým môžete sebe aj svojim blízkym namiešať prírodné alternatívy dostupných liečiv a kozmetických prípravkov.

 

Otvorte aj vy dvere do sveta vôní s profesionálnou aromaterapeutkou, akou je Monika Végh a s radosťou zabuchnete dvere do sveta predražených farmaceutík!

IRISANA – OKRÍDLENÁ ZVESTOVATEĽKA POSOLSTIEV

Hlad po vedomostiach v nás prebudila každodenná práca s esenciálnymi olejmi BODHI a ich nepopierateľne pozitívne účinky otestované na vlastnej koži. Zároveň sme aj našim zákazníkom chceli pravdivo a čo možno najodbornejšie odpovedať na otázky k použitiu a účinkom éterických olejov BODHI. 

Naše pátranie po odborníkoch v tejto oblasti sa začalo v hlbokých vodách internetu, a spomedzi záplavy viac či menej odborných informácií sme sa vynorili až na stránke www.irisana.eu. Práve tu sme sa dozvedeli o Monike Végh, jedinej certifikovanej klinickej aromaterapeutke na Slovensku, o jej práci a škole Aromaterapie štyroch živlov.

Monika Végh svoju víziu vyjadrila spojením slov Iris a Sana, IRISANA. Iris je starogrécky posol bohov, ktorý v podobe okrídlenej ženy prináša ľuďom posolstvá. Slovo Sana, latinského pôvodu, znamená uzdravovať, vyrovnávať, upokojiť.

Z Monikinej dlhoročnej terapeutickej praxe si dnes môžete posolstvá odniesť aj vy. Škola aromaterapie štyroch živlov bude pre veľký úspech otvárať už tretí ročník.

A NEPREHLIADNITE!  Úvodný seminár Prvého ročníka Školy aromaterapie 4 živlov sa bude konať 11. novembra 2017. 

Irisana - Skola aromaterapieVOŇAVÁ PÚŤ K DUŠEVNEJ A TELESNEJ ROVNOVÁHE

Monika Végh, charizmatická žena plná energie, ktorá sa profesionálne aromaterapii venuje už od roku 2007. Svoje terapeutické schopnosti využíva pri osobných konzultáciách a v individuálnom poradenstve a so svojimi klientmi má výborné výsledky aj v prípadoch, kde absolútne zlyhala klasická medicína.

Mamičky s deťmi u nej našli pomoc v podobe bylinných kvapiek do nosa pri nádche, kvapiek pri bolestiach uší, kašli, vírusoch a baktériách v organizme či kožných problémoch. Mnohé ženy trápiace sa pre nepravidelnú či bolestivú menštruáciu, aj ženy ťažko znášajúce obdobie menopauzy u nej našli vykúpenie z nepríjemných symptómov. Po jej rady si chodia ľudia s problémami v pracovnom aj partnerskom živote.

Ak to máte na návštevu Monikinej konzultačnej miestnosti v Bratislave ďaleko, nezúfajte. Po celom Slovensku organizuje kurzy aromaterapie, workshopy, prednášky a zážitkové výlety. Skutočný relax, duševné prehĺbenie a výrobu tých najkvalitnejších silíc s ňou môžete zažiť na vzdelávacích pobytoch v Provensálsku, Bulharsku či Taliansku.

TERAPIA PODĽA 4 ŽIVLOVSkola Aromaterapie

Na kurzoch Aromaterapie štyroch živlov spoznáte vône desiatok esenciálnych olejov, pričom každý z nich je malým komplexným elixírom s mimoriadne liečivou silou. Monika počas svojich prednášok učí, ako túto silu využiť v prospech nielen telesného, ale aj duševného zdravia. Predstavuje vlastnosti liečivých bylín a recepty, vďaka ktorým môžeme sebe aj svojim blízkym namiešať prírodné alternatívy dostupných liečiv a kozmetických prípravkov.

Nechajte sa v znamení Vzduchu, Vody, Ohňa a Zeme previesť procesom sebapoznávania a získajte cenné rady ako liečiť a predísť najrôznejším zdravotným ťažkostiam, či odkiaľ a ako čerpať životnú energiu a vnútornú rovnováhu.

 

ÚSMEV AKO VEDĽAJŠÍ EFEKT

Z podnetných prednášok v priateľskej atmosfére odídete s úsmevom na perách, obohatené o nové poznatky a príjemne omámené vôňami éterických olejčekov. Aromaterapia je nežnou, voňavou a pritom nesmierne účinnou pomôckou na ceste za pevným fyzickým a psychickým zdravím.

 

Ak by ste k aromaterapii radi privoňali pod dohľadom odborníka, kontaktujte Moniku Végh – IRISANA ŠKOLA AROMATERAPIE

No Replies on ŠKOLA AROMATERAPIE : Naučte sa, ako si namiešať zdravie (www.bodhispa.sk, september 2017)

Commenting is Disabled on ŠKOLA AROMATERAPIE : Naučte sa, ako si namiešať zdravie (www.bodhispa.sk, september 2017)