KONZULTÁCIE

Objednajte sa na osobnú konzultáciu:

volajte Moniku Végh, 0903/254422

Ľudia dnes čoraz častejšie siahajú po alternatívnych spôsoboch rozvoja na ceste za pevným fyzickým a psychickým zdravím. Jednou z efektívnych možností je aj aromaterapia. Jej sila spočíva v práci so zmyslami na vedomej aj podvedomej úrovni. Napomáha pri rôznych zdravotných či kozmetických ťažkostiach. Účinné látky obsiahnuté v rastlinných esenciách vstupujú do tela prostredníctvom čuchu a pokožky. Vplývajú a regulujú tvorbu hormónov a spúšťaju liečebné procesy. S konzultáciou sa na mňa obracajú klienti, ak potrebujú:

spracovať stres, nespavosť, rôzne typy úzkosti a naopak naštartovať svoj organizmus

poradenstvo pre mamičky malých detí, ktoré hľadajú alternatívu ako bylinné kvapky do nosa pri nádche, kvapky pri bolestiach uší, kašli, vírusoch a baktériách v organizme či kožné problémy. V neposlednom rade pre zmiernenie nepokoja, školského stresu a zlepšenie koncentrácie

masážne oleje po športovom výkone, pri problémoch s kĺbmi, stuhnutým svalstvom, uvoľnenie napätia v šiji, alebo problémy s trávením ako plynatosť. Obracajú sa na mňa aj klientky pre pomoc pri menštruačných problémoch a tonizácii vaječníkov

"Monika mi vážne pomohla pri mojich ženských problémoch. Aj vďaka jej imtímnym olejom v kombinácií s čajovými zmesami mám svoju vytúženú dcéru. Ďakujem ti!"
Lenka (37r) z Bratislavy
"Pri liečbe našich detí sa snažíme čo najviac vyhýbať klasickým liekom. U Moniky som našla alternatívu ako pomôcť nie len im, ale aj nám s manželom pri zimných nádchach, dýchacích problémoch alebo kašli. V našej lekárničke nesmú jej oleje chýbať!"
Adina (35r) z Piešťan

Objednajte sa na osobnú konzultáciu:

volajte Moniku Végh, 0903/254422