Športové zranenie 11 rokov ago

Peter V., 44 rokov, Bratislava

Peter V., Bratislava

Peter je športovo založený a vo svojom voľnom čase sa venuje rôznym športovým aktivitám. Pri hokejovom zápase spadol a pri páde si silno udrel stehenný sval tesne nad kolenom. Sval počas noci opuchol, vytvorila sa na ňom krvná zrazenina, bolel a obmedzoval ho v pohybe.

Petrovi som namiešala olej na odpuch a proti bolesti, kde som využila kombináciu hojivého rastlinného ľubovníkového oleja a zmes éterických olejov, napr. levanduľu, harmanček rímsky a slamienku, ktorá účinne rozpúšťa krvné zrazeniny. Olej sa nanášal ráno a večer.

Slamienka

Peter: “Ráno po zápase som sa nevedel na nohu postaviť, tesne nad kolenom som mal škaredú hrču, aj koleno bolo opuchnuté. Podobné zranenia som mal už aj v minulosti a nohu som mohol plne zaťažiť najskôr o dva až tri týždne. Tentokrát som požiadal o pomoc Moniku, ktorá mi namiešala ten svoj olejček. Poctivo som si nim hrču a koleno natieral každé ráno aj večer. O dva dni opuch aj bolesti výrazne ustúpili. Po týždni som už bol schopný znovu nastúpiť na ľad. Čo k tomu dodať?”

Commenting is Disabled on Športové zranenie